Παλιές φωτογραφίες σχολείου

- Φωτογραφίες

Το μικρό μας μουσείο

J0283709

Καμινίκια θύμισες που αργοσβήνουν

Καταγραφή

Τοπική ιστορία των Σερρών

history banner

ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΡΙΟ Πρόληψη της Σχολικής Βίας και του Εκφοβισμού

paratiritirio

Πειράματα με απλά υλικά

peiramata

Συνήγορος παιδιού

synigoros

mouseiaki logo

European school radio

esr1

Εκπαιδευτική Τηλεόραση

ekptil

Οι επισκέπτες μας

Εμφανίσεις Περιεχομένου : 183516
Εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας

Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2022-2023


Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου

Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α1

Χαρίκλεια Κακαλέτση

Α2

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης

Β1

Αικατερίνη Νικήσιανλη

Β2

Αλεξία Πέννα

Γ

Αθανασία Σιλιαχλή

Δ1

Βασιλική Καμπούρη

Δ2

Αναστάσιος Αθανασίου

Ε1

Χρυσούλα Βαρσάμη

Ε2

Όλγα Σουργουτσίδου

ΣΤ1

Βασίλειος Σερετόπουλος

ΣΤ2

Ολυμπία Αρβανιτίδου

Ειδικότητες

Φυσικής Αγωγής

Παρασκευή Μπένια

Φυσικής Αγωγής

Γεώργιος Τσερμεντσέλης

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Αγγλικών

Αλεξία Γκανά

Αγγλικών

Κυριακή Γιομένη

Γερμανικών

Λίλλη Δανιήλ

Γαλλικών

Βασιλική Γάλβα

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου

Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά

Θεατρικής Αγωγή

Δόμνα Καβακίδου

Εικαστικών

Ελένη Κουνελάκη

Παράλληλη στήριξη

Χριστίνα Βαρβίδου

Παράλληλη στήριξη

Σοφία Τσαχαλίδου

Παράλληλη στήριξη

Παρασκευή Κούτρα

Ε.Ε.Π. Νοσηλευτική

Αγγελική Χατζηιωαννίδου

Γραμματειακή υποστήριξη

Αγγελική Κρουστάλλη

Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Μιχάλης Κωσταράκος

Δασκάλα Ολοήμερου

Αργυρή Κεφτένη


Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2021-2022


Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου

Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α1

Σταυρούλα Ραντούδη

Α2

Αλεξία Πέννα

Β

Σταυρούλα Χορτομάρη

Γ1

Βασιλική Καμπούρη

Γ2

Παναγιώτης Γκουτουμανίδης

Δ1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης

Δ2

Αργυρή Κεφτένη

Ε1

Βασίλειος Σερετόπουλος

Ε2

Χρυσούλα Βαρσάμη

ΣΤ1

Αικατερίνη Νικησιανλή

ΣΤ2

Όλγα Σουργουτσίδου

Ειδικότητες

Φυσικής Αγωγής

Ευσταθία Θεοχαρίδου

Φυσικής Αγωγής

Ιωάννης Φράγγογλου

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Αγγλικών

Σοφία Γεωργιάδου

Γερμανικών

Μαρία Μπουτσιούκα

Γαλλικών

Βασιλική Γάλβα

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου

Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά

Θεατρικής Αγωγή

Δόμνα Καβακίδου

Εικαστικών

Νικόλαος Πασαλιμανιώτης

Παράλληλη στήριξη

Σοφία Ρέκλου

Παράλληλη στήριξη

Χριστίνα Βαρβίδου

Ε.Ε.Π. Νοσηλευτική

Μαρία Αγοράκη

Γραμματειακή υποστήριξη

Αγγελική Κρουστάλλη

Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Μιχάλης Κωσταράκος

Δάσκαλος Ολοήμερου

Βασίλειος Σερετόπουλος

Δασκάλα Ολοήμερου

Αργυρή Κεφτένη



Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2020-2021

Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου

Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α

Σταυρούλα Χορτομάρη


Β1 Βασιλική Καμπούρη
Β2

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης

Γ1

Στέλλα Ζαραφίδου


Γ2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Δ1

Αναστάσιος Αθανασίου


Δ2

Σταυρούλα Ραντούδη

Ε1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Ε2

Όλγα Σουργουτσίδου

Στ1

Κωνσταντίνος Μήτρακας


Στ2

Κατερίνα Τραγούδα














Ειδικότητες

Φυσικής Αγωγής

Ευσταθία Θεοχαρίδου

Φυσικής Αγωγής

Γιάννης Φράγγογλου

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Αγγλικών

Κλεονίκη Παπάζογλου

Γερμανικών

Μυροφόρα Μυρωνίδου


Γαλλικών

Κωνσταντία Μανιώτα

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά

Θεατρικής Αγωγής

Πολυξένη Μαγκούνη

Εικαστικών

Ελένη Νίσκα

Παράλληλη στήριξη

Σοφία Ρέκλου

Διοικητική Υποστήριξη

Αγγελική Κρουστάλλη













Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Μιχάλης Κωσταράκος


Δάσκαλος Ολοήμερου

Αργυρώ Κεφτένη






Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2019-2020

Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου





Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Δήμητρα Παπαδοπούλου


Α2

Σοφία Μπατσιβάρη


Α2

Ειρήνη Σαρμαδάκη

Β1

Στέλλα Ζαραφίδου

Β2

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης


Γ1

Αθανασία Τσιρίκα

Γ2

Σταυρούλα Ραντούδη

Δ1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Ε1

Κωνσταντίνος Μήτρακας


Ε2

Βασιλική Καμπούρη

Στ1

Αναστάσιος Αθανασίου


Στ2

Κατερίνα Τραγούδα















Ειδικότητες

Φυσικής Αγωγής

Νικόλαος Γιαννούδης

Φυσικής Αγωγής

Περικλής Στύλας

Φυσικής Αγωγής

Ιωάννης Φράγγογλου


Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά


Αγγλικών


Γερμανικών

Λίλη Δανιήλ


Γαλλικών

Κωνσταντία Μανιώτα

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά


Θεατρικής Αγωγής

Δόμνα Καβακίδου


Καλλιτεχνικών Βαρβάρα Μυστίλογλου

Γραμματειακή υποστήριξη

Αγγελική Κρουστάλλη

Παράλληλη στήριξη

Βασιλεία Γκάκου


Παράλληλη στήριξη Γεώργιος Εμμανουηλίδης












Ολοήμερο


Δάσκαλος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Δασκάλα Ολοήμερου

Αργυρή Κεφτένη

Φυσικής Αγωγής

Σάββας Κωνσταντινίδης






Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2018-2019

Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου

Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α1

Σουλτάνα Καραγιωρίδου


Α2

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης
Β1 Αθανασία Τσιρίκα
Β2 Αργυρή Κεφτένη

Γ1

Κατερίνα Νικήσιανλη


Γ2

Κωνσταντίνος Μήτρακας

Δ1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Δ2

Βασιλική Καμπούρη

Ε1

Αναστασία Ιωαννίδου

Αναστάσιος Αθανασίου


Ε2

Κατερίνα Τραγούδα

Στ

Γιάννης Βυζάντης

















Ειδικότητες

Φυσικής Αγωγής

Μαρία Καραμάνου

Φυσικής Αγωγής

Γιάννης Φράγγογλου

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Αγγλικών

Παναγιώτα Σύρπα

Γερμανικών

Μαρία Μπέκα


Γαλλικών

Κωνσταντία Μανιώτα

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά

Θεατρικής Αγωγής

Δόμνα Καβακίδου

Παράλληλη στήριξη

Αγάπη Παροτσίδου











Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Δάσκαλος Ολοήμερου

Κωνσταντίνος Στρίγκας

Φυσικής Αγωγής

Σάββας Κωνσταντινίδης






Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2017-2018


Διευθυντής

Νικόλαος Παπαματθαίου

Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Ιωάννα Καβράκη


Α2

Πασχαλίνα Μαρίνου

Β1 Αθανασία Οικονόμου
Β2 Κωνσταντίνος Μήτρακας

Γ1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Γ2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Δ1

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης


Δ2

Αναστάσιος Αθανασίου

Ε

Αγγελική Κρουστάλλη


Στ1

Γιάννης Βυζάντης

Στ2

Βασιλική Καμπούρη

















Ειδικότητες

Εικαστικών

Μαριάννα Κρεμυδά


Φυσικής Αγωγής

Στέργιος Ποργιόπουλος


Φυσικής Αγωγής

Γιάννης Φράγγογλου

Φυσικής Αγωγής

Φανή Σάνδρου

Αγγλικών

Δέσποινα Αλεξανδρή


Αγγλικών

Αικατερίνη Βέρρου

Αγγλικών

Ελένη Παπαδοπούλου

Γερμανικών

Μαρία Μπουτσιούκα


Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά

Θεατρικής Αγωγής

Κωνσταντία Σύψα

Παράλληλη στήριξη

Στυλιανή Χατζίκου













Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Δασκάλα Ολοήμερου

Μαρία Θωμαΐδου

Αγγλικά


Αγγλικά

Φυσικής Αγωγής








Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2016-2017


Διευθυντής

Μιχάλης Κωσταράκος


Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Αθανασία Οικονόμου


Α2

Κωνσταντίνος Στρίγκας

Β1 Αθανάσιος Γκιουζέλης
Β2 Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Γ1

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης


Γ2

Αναστάσιος Αθανασίου

Δ1

Βασιλική Καμπούρη


Δ2

Κωνσταντίνος Χιδερίδης

Ε1

Ιωάννης Βυζάντης


Ε2

Δημήτριος Πιφτίτσης

Στ

Κωνσταντίνος Μήτρακας

















Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

-----------------


Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης


Φυσικής Αγωγής

Ιωάννης Φράγγογλου

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά


Αγγλικών

Ελένη Παπαποστόλου

Γερμανικών

Μαρία Μπουτσιούκα


Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Αγγελική Χανούμη









Ολοήμερο

Δάσκαλος Ολοήμερου

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη (Συμπλήρ. ωρ)


Δάσκαλος Ολοήμερου

Μαρία Θωμαΐδου (Συμπλήρ. ωρ)

Αγγλικά

Φωτεινή Μοσχίδου


Αγγλικά

Ξανθούλα Μπούσιου

Φυσικής Αγωγής

Αριστείδης Νέδογλου







Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2015-2016


Διευθυντής

Μιχάλης Κωσταράκος


Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Κατερίνα Νικήσιανλη


Α2

Αθανασία Τσιρίκα


Β1

Σουλτάνα Καραγιωρίδου


Β2

Μαρία Θωμαΐδου

Γ1

Βασιλική Καμπούρη


Γ2

Κωνσταντίνος Χιδερίδης

Δ1

Σοφία Τσιαούση


Δ2

Αναστάσιος Αθανασίου

Ε

Ελένη Δαλίσκα


Στ

Γιάννης Βυζάντης


Ενισχυτική




Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

-----------------


Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης


Γαλλικών

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά


Γερμανικών

Μαρία Μπέκα


Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Ολοήμερο

Υπεύθυνος Ολοήμερου

Δημήτριος Καραστεργίου


Δάσκαλος Ολοήμερου

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη

Πληροφορικής

Κυριάκος Χαραλαμπίδης


Φυσικής Αγωγής

Αθανάσιος Ιλανίδης





Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2014-2015


Διευθυντής

Μιχάλης Χριστοδουλίδης


Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α1

Μαρία Θωμαΐδου


Α2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου


Β1

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη


Β2

Ολυμπία Αρβανιτίδου

Γ1

Αναστάσιος Αθανασίου


Γ2

Σοφία Τσιαούση

Δ

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Ε

Δήμητρα Κουφοτόλη


Στ

Γιάννης Βυζάντης

Ενισχυτική

Μιχάλης Κωσταράκος


Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

-----------------

Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης


Γαλλικών

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά


Γερμανικών

-------------------


Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Ολοήμερο

Υπεύθυνος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Δάσκαλος Ολοήμερου

Δημήτριος Καραστεργίου

Πληροφορικής

-----------------


Φυσικής Αγωγής

Αθανάσιος Ελληνούδης


Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2013-2014

Διευθυντής

Μιχάλης Χριστοδουλίδης


Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη

Α2

Κωνσταντίνος Στρίγκας

Β1

Μαρία Θωμαΐδου

Β2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Γ

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Δ

Αναστάσιος Αθανασίου

Ε

Γιάννης Βυζάντης


Στ

Σοφία Τσιαούση


Ενισχυτική

Μιχάλης Κωσταράκος


Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

-----------------

Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης


Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Γερμανικών

-------------------


Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου


Ολοήμερο

Υπεύθυνος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Πληροφορικής

---------




Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2012-2013

Διευθυντής

Μιχάλης Χριστοδουλίδης

Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α1

Μαρία Θωμαΐδου

Α2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Β

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη

Γ

Αναστάσιος Αθανασίου

Δ

Κωνσταντίνος Χιδερίδης

Ε

Σοφία Τσιαούση

Στ

Γιάννης Βυζάντης

Ενισχυτική

Μιχάλης Κωσταράκος


Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

Μαρία Τικιστιρμά

Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης

Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Γερμανικών

Χαριζάνης Μερτζιάνης

Μουσικής

Δάφνη Μαυρίδου

Ολοήμερο

Υπεύθυνος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης

Πληροφορικής

Σοφία Καζάκα


Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2011-2012

Διευθυντής

Μιχάλης Χριστοδουλίδης


Τάξη

Ονοματεπώνυμο

Α

Ζαφειρούλα Χομόνδοσλη

Β

Μαρία Θωμαΐδου

Γ

Κωνσταντίνος Χιδερίδης

Δ

Σουλτάνα Καραγιωρίδου

Ε1

Μιχάλης Κωσταράκος

Ε2

Γιάννης Βυζάντης

Στ1

Χρήστος Αλταντζής

Στ2

Αναστάσιος Αθανασίου

Ενισχυτική

Πέτρος Καρατζιάς

Ειδικότητες

Αισθητικής Αγωγής

Παρασκευούλα Καραγκιόζογλου

Φυσικής Αγωγής

Κοσμάς Συμεωνίδης


Αγγλικών

Φωτεινή Πατσιά

Γερμανικών

Χαριζάνης Μερτζιάνης

Μουσικής

Μαρία Σεκέρογλου

Ολοήμερο

Υπεύθυνος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης

Πληροφορικής

Κατερίνα Πεπούδη

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Οι εκπαιδευτικοί του Σχολείου μας 2017-2018

 


 

Διευθυντής

 Νικόλαος Παπαματθαίου
 

 

Τάξη

Ονοματεπώνυμο


Α1

Ιωάννα Καβράκη


Α2

Πασχαλίνα Μαρίνου

 
Β1 Αθανασία Οικονόμου
Β2 Κωνσταντίνος Μήτρακας

Γ1

Κωνσταντίνος Χιδερίδης


Γ2

Σουλτάνα Καραγιωρίδου  

Δ1

Παναγιώτης Γκουτρουμανίδης


Δ2

Αναστάσιος Αθανασίου  

Ε

Αγγελική Κρουστάλλη


Στ1

Γιάννης Βυζάντης  

Στ2

Βασιλική Καμπούρη


 



 














Ειδικότητες

 

Εικαστικών

Μαριάννα Κρεμυδά


Φυσικής Αγωγής

Στέργιος Ποργιόπουλος


Φυσικής Αγωγής

Γιάννης Φράγγογλου  

Φυσικής Αγωγής

Φανή Σάνδρου

Αγγλικών

Δέσποινα Αλεξανδρή


Αγγλικών

Αικατερίνη Βέρρου  

Αγγλικών

Ελένη Παπαδοπούλου

Γερμανικών

Μαρία Μπουτσιούκα


Μουσικής

 Δάφνη Μαυρίδου


Πληροφορικής

Φωτεινή Χατζηπαπά Â 

Θεατρικής Αγωγής

Κωνσταντία Σύψα

Παράλληλη στήριξη

Στυλιανή Χατζίκου

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ολοήμερο

 

Δάσκαλος Ολοήμερου

Δημήτριος Πιφτίτσης


Δασκάλα Ολοήμερου

Μαρία Θωμαΐδου  

Αγγλικά

 


Αγγλικά

   

Φυσικής Αγωγής